Perde Modelleri Perde Modası ve Dikkat Çekenler

Perde modelleri perde modası yeni yılın yaklaşması birçok kişinin perde modellerini şimdiden araştırmasına sebep olmaktadır. Evlerin gelinliği olarak da adlandırılan perdeler, bir evin hangi tarzda dekore edildiğini belli eden en önemli ayrıntılardır. Bu sebeple alıcılar perde seçmek konusunda oldukça kararsız davranmaktadır.

Perde ModelleriPin

Sayısız model ve renk seçenekleri bulunan perde çeşitleri kullanım amaçları ve görünüşleri bakımından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Her perde türünün amacı farklı olmakla beraber perde modelleri evlerin havasını da modern tarzda değiştirmektedir.

Perde Modelleri Perde Modası Çeşitleri

Perde ModelleriPin

Son zamanlarda ve özellikle 2021 modasında da öne çıkan tek renk tül perdeler, evinizin tüm gün güneş ışığı almasını sağlayacaktır. Aynı zamanda şık görünümü sayesinde de sıcaklığı ve zarafeti kullanıldığı alana taşıyacaktır.

Birçok kişi tarafından tercih edilen karartma perdeler de yılın modasında öne çıkan perde türlerindendir. Opak kumaştan elde edilen bu perdeler dokuma tekniği ve kullanılan ip türü ile özel olarak geliştirilen bir perde türüdür. Geniş pencerelere sahip evlerde tercih edilen bu perde fazla gelen güneş ışıklarını engelleyerek daha serin bir ortam oluşturmanızı sağlamaktadır.

Perde ModelleriPin

2021 modasında öne çıkan bir diğer perde türü ise keten perdedir. Özellikle ahşap ağırlıklı dekore edilen evlerde daha şık ve sakin bir görüntü elde etmek için tercih edilmektedir. Aynı zamanda hem perdeler açıkken hem de kapalıyken odanıza yeterli miktarda güneş ışığı alma imkânına da sahip olabilirsiniz.

Pin

Son dönemde oldukça popüler olan ve perde modasında da yerini almış olan çiçek desenli botanik tarza sahip perdeler, alıcıların dikkatini çekmektedir. Zarif ve şık bir görünüşe sahip olmanın yanı sıra kullanıldığı alanda adeta bahar havası yaratmaktadır.

Perde ModelleriPin

Çok uzun yıllardan beri tercih edilen tül perde ve fon perde ikilisi de 2021 modasında yer almaktadır. Beyaz ve sade olarak tercih edeceğiniz tül perdenizin yanında salonunuz ile uyum sağlayacak renge sahip fon perde kullanımınız da odanıza şık bir görüntü katmanıza yardımcı olacaktır. Bu ikiliye salonunuzda yer vererek tek başına kullanılan fon perde sıkıcılığına da son vermiş olacaksınız.

Perde ModelleriPin
Geniş Salonlar İçin Perde Modeli
Perde ModelleriPin
Beyaz Tül Perde Modeli
Perde ModelleriPin
Salonlar İçin Şık Fon Perde Modeli

Pin

Perde ModelleriPin

Pin
Mutfaklarınızda Kullanabileceğiniz Perde Modeli

Perde ModelleriPin

Pin

Pin

Pin

Pin

Perde ModelleriPin

Perde ModelleriPin
Balkon Kapıları İçin Perde Modeli

Perde ModelleriPin

Perde ModelleriPin
Yatak Odası Perde Modeli
Perde ModelleriPin
Katlanır Perde Modeli

Pin

Oylayın post

Yorum yapın