Polisan Dingin Gri ile Boyanmış Evler

Polisan dingin gri ile boyanmış evler özellikle en çok tercih edilen gri tonları içerisinde yer almaktadır. Bu yıl birçok evde sıklıkla karşılaştığımız dingin gri rengi hem soft hem de temiz bir görünüm ortaya koymaktadır.

Polisan tarafından üretilen bu renk özellikle kullanıcılarına hem kolay temizlenmesi hem de hoş bir görünüm sağlaması nedeniyle avantaj sağlamaktadır.

Pin

Polisan Dingin Gri Yorumları

Polisan dingin gri yorumları özellikle evlerde sıklıkla tercih edilen bu rengin kullanıcıları tarafından oldukça memnun olunduğu güzel yorumlardan anlaşılmaktadır. Hemen hemen birçok renk ile harika bir dekorasyon imkanı sağlayan dingin gri tüm tarza ve her türlü iç mekan tasarımına uygun bir renk olma özelliği de göstermektedir.

Diğer renklere göre çok daha farklı yönlere sahip olan dingin gri özellikle gri renk tonları içerisinde günlük zarafeti ve inceliği yansıtması ile birçok kişinin popüler iç mekan rengi haline gelmiştir. Özellikle grinin uyumluluk gösterdiği mavi, pembe, yeşil veya kırmızı renkler ile özellikle uyum sağlayan grinin en modern tonu olarak kabul edilmektedir.

Gri renk bulunduğu tüm ortamda eşsiz bir ruh hali sergilemekte olup aynı zamanda iç tasarımı da oldukça modern hale getirmektedir.

Pin

Polisan Dingin Gri Mat

Polisan dingin gri mat görünüm sayesinde hem soft renklerle hem de canlı renklerle harika bir uyum sağlamaktadır. Polisan iç cephe renk kartelası içerisinde bulunan dingin gri oldukça açık tonlarda bir renk olması nedeniyle rahatça kullanım sağlamaktadır.

Kullanıldığı tüm alanlarda modern ve çağdaş bir görünüm ortaya koyan bu renk neredeyse tüm boya katalogları içerisinde yer alan koyu ve açık gri renkleri arasında açık gri tonlarına yakın alanda bulunmaktadır.

Polisan tarafından üretilen gri renk tonları içerisinde genellikle en çok beğenilen dengin gri evinizde veya iş yerinizde modern bir dekorasyon yaratmak istediğiniz her an tercih edebileceğiniz bir renk olarak karşınıza çıkmaktadır.

Pin

Dingin Gri Ye Boyanmış Ev

Dingin griye boyanmış ev özellikle sade ve şık bir görünüm ortaya koyduğu için zarafetin vücut bulmuş halde olmaktadır.

Özellikle evin içinde daha ferah göstermesi ve evin almış olduğu güneş ışığından tam olarak faydalanabilmesi için de olanak sağlamaktadır. Özellikle internet üzerinden bulunan resimlerden renk hakkında fikir elde etmek çok da mümkün olmayacağı için polisan yetkili satıcılardan kartela üzerinden renk seçimi ve incelemesi yapılabilir ve böylece eviniz ile en uyumlu rengi seçebilirsiniz.

Pin

Marshall Dingin Gri Rengi

Marshall dingin gri rengi de polisan gibi sıkça tercih edilen gri tonları içerisinde yer almakta olup neredeyse tüm alanlarda kullanım imkanı sunmaktadır. Yatak odalarında bir gülün mutfak, salon, boya veya çocuk odası gibi evin tüm alanlarını aynı renk boyamak isteyen kişilerin son yıllarda en çok tercih ettikleri renk tonu olma özelliğine de sahiptir.

Grinin koyu tonu genellikle odada kapatıcı ve bu bir görünüm sunsa da dingin gri beyaza en yakın ton olması nedeniyle ferah bir görünüm ortaya koymaktadır.

Pin

Dingin Gri Renk

Dingin gri renk genellikle oturma odalarının duvar rengi için tercih edilirken mutfak veya çocuk odaları içinde harika bir renk seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda evin neredeyse tüm odalarını aynı renge boyama imkanı sağlayan dingin gri renk bakımından tüm odalarda kullanım imkanı sunmaktadır.

Sadece evlerde değil aynı zamanda ofislerde veya iş yerlerinde de tercih edilebilecek olan bu renk oldukça şık ve bir o kadar da göze batmayan bir renk olmaktadır.

Pin

Polisan Masum Gri ile Boyanmış Evler

Polisan masum gri ile boyanmış evler ise özellikle gri tonlarının dingin griden sonra en çok tercih edilen popüler tonları arasında yer almaktadır.

Masum gri ile modern dekorasyonlar yapabilir aynı zamanda daha bej tonlarına yakın olması sayesinde soft ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Masum gri rengi polisan boya markası iç cephe renk kartelası içerisinde özellikle açık gri tonlarında yer almakta olup 4482 masum gri/ ci-7621 kodu ile satılmaktadır.

Pin

Özellikle grinin açık tonları son yıllarda iç cephe boyalarında en çok tercih edilen renkler haline gelmiş olup özellikle yeşilin su yeşili tonu ile harika bir ikili oluşturması nedeniyle mutfakların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Oldukça açık bir renk olması nedeniyle evi daha havadar ve ferah gösteren masum gri rengi özellikle güneş ışığı alan evlerde daha canlı görünmektedir. Genellikle gri tonlarında duvar boyası tercih edecek olan kişilerin en çok tercih ettikleri ton masum gri rengi olmaktadır.

Pin

Evinizin herhangi bir alanı bu renk ile boyayarak dekore edebilir ve uzun yıllar kula alacağınız tüm eşyalar ile uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Ne tür bir renk olması sayesinde kullanıldığı tüm alanlarda zarif bir görüntü oluşturmakta ve aynı zamanda göz alıcı bir iç mekan tasarımına da imkan sağlamaktadır.

Pin
5/5 - (1 vote)

Yorum yapın