Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

Polisan en çok tercih edilen boya markası olarak piyasada yer almaktadır. Katalogları içerisinde birçok farklı renk seçeneği bulunur. Bu renkler arasında bazıları sene içinde moda olmuş ve evlerde yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Trend renkler evlerde yerini almış ve dekorasyonda önemli bir yer tutmuştur. Bu renklerin markada bulunan isimleri yazı içerisinde belirtilmiştir. En iyi iç cephe boya markaları hangileridir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

İşte en sevilen Polisan boya renkleri;

1-Kum Beji

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

Kum beji son 3 senedir en trend renklerden birisi olarak hayatımızda yer alıyor. Kum beji rengi kişilerin evlerini dekore etmek istedikleri zaman başvurdukları ilk seçenektir. Kızıl kahve ve tüm pastel tonları ile oldukça uyum sağlar. Bu nedenle eşyalarında pastel tonlarını seçenler için uygundur.

2-Çakıl Taşı

Polisan en çok tercih edilen renkler içerisinde çakıl taşı da mevcuttur. Özellikle küçük evler için tercih edilen bir renk tonudur. Neredeyse bütün renklere uyum sağlayabildiği için kolay dekorasyon işlemleri için tercih edilebilir. Sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için beyaz renk ile dekore edilebilir.

3-Fildişi Rengi

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

Fildişi rengi son zamanlarda oldukça popüler olarak kullanılan ve işyerleri için de tercih edilen bir renktir. Sade görünümünün yanı sıra şık bir duruşa da sahip olması nedeni ile ofislerde kullanılmaktadır. Sade bir renk olsun ancak basit durmasın isteyen kişiler için ideal bir seçim olacaktır.

4-Mercan Rengi

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

En çok tercih edilen renkler arasında modern bir görünüş yakalamak isteyen kişiler için mercan rengi de bulunmaktadır. Bu renk son zamanlarda sıkça tercih edildiği için bu renge uyumlu aksesuarlar oldukça fazla üretilmektedir. Beyaz ile uyum sağlayabilen bu renk, beyaz koltuk takımı ile kullanılabilir.

5-Buz Beyazı Rengi

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

Düz beyaz bir renk tercih etmek istemeyen ancak sade bir görünüm yakalamak isteyen kişilerin seçimidir. Bu renk son dönemlerde moda olan birçok farklı renk ile kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Çakıl taşı ve meltem renkleri bu renk ile yakışan mobilyalar arasındadır. Küçük bir alana sahip kişiler bu rengi tercih ederek, daha ferah bir yaşam alanı ortaya çıkartabilirler.

Polisan En Çok Tercih Edilen RenklerPin

3.7/5 - (3 votes)

Yorum yapın

2