Polisan Marjinal Gri

Polisan marjinal gri, arasında yer alan marjinal gri; oldukça sevilen bir alt tondur. Evlerde ve diğer yaşam alanlarında gri tonlarından birisini kullanmak isteyenler için idealdir. Marjinal gri rengi lila ve maviye yaklaşan bir görünüm içerir. Ortamdaki eşyaların rengi ya da odanın Işık alma durumuna göre bu tonlama değişebilir.

Polisan tarafından sunulan marjinal gri rengi kullanılırken; tam bir gri ton elde etmek isteyenler için az miktarda beyaz boya eklemesi önerilebilir. Mavi ve lila tonlarına yaklaşan bir gri olan marjinal gri tonu; bu sayede daha farklı bir hal alır.

Polisan Marjinal GriPin

Çok koyu ve yoğun bir ton değildir. Bu sayede ortamlara rahatlıkla ışık yansımasını sağlar. Hem de nötr bir renk olarak ortamdaki eşyaları ön plana çıkarır. Bununla birlikte daha sonra değiştirilmek istendiğinde rahatlıkla kapatılabilecek bir renk yapısına sahip olduğu için de yoğun olarak tercih edilmektedir.

Aynı zamanda son yılların popüler renkleri arasında yer alan direğinin oldukça hoş bir tonu olarak ön plana çıkmaktadır. Polisan tarafından sunulan sayısız çeşitteki boya seçeneği arasından tercih edilebilecek ve sevilen renklerden birisidir.

Polisan Marjinal GriPin

Marjinal Gri Boya

Marjinal gri boya tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında doğrudan bir gri rengi beklememek gelir. Grinin bir ton olmakla beraber diğer renklere de yaklaşan ve aslında ara tonda farklı bir renktir. Dolayısıyla adı üzerinde marjinal gri alındığında doğrudan düz bir gri tonlaması beklenmemelidir.

Polisan tarafından sunulan marjinal gri ürünleri için ihtiyaca göre farklı kilolarda boya satışı bulunmaktadır. Gerek bir duvarını boyamak isteyenler gerekse de çok geniş alanları yeniden renklendirecek olanlar için ideal ölçüler bulunabilir.

Polisan Marjinal GriPin

 Polisan Marjinal Gri İle Boyanmış Evler

Eğer rengin duruşuna merak ediyorsanız ve duvardaki yansımasını görmeden satın almak istemiyorsanız; en iyi seçeneklerden birisi Polisan marjinal gri ile boyanmış evler ile ilgili bir internet araması yapmak ve örnekleri incelemektir. Farklı örnekler arasında gezinirken bu rengin size hitap edip etmediğini anlamak çok daha pratik olacak ve renk seçimi de kolaylaşacaktır.

Galeri

Polisan Marjinal GriPin

Polisan Marjinal GriPin

Polisan Marjinal GriPin

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın