Sade Ev Dekorasyonu Önerileri

Sade Ev Dekorasyonu Önerileri/ Son yıllarda kişiler artık evde çalışmaya başlamışlardır. Bu nedenle günün birçoğu evde geçer ve kişiler evlerini güzelleştirmek isterler. Kişiler zamanlarını geçirdikleri bu alanlara sade bir dekorasyon yapmak isterler. Sade ev dekorasyonu önerileri ile kişiler yaşam alanlarını daha ferah bir hale getirebilirler. Sade dekorasyonlar hem iç açıcı bir hal alır hem de daha fazla oturma isteği oluşturur.

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Kişiler uzun saatlerini evde geçirecek ise sade bir ortamda bulunmak isterler. Abartılı dekorasyonlar oldukça göz yorucudur ve kişilerde olumsuz bir etki bırakabilir. Televizyon karşısında ya da çalışma odasında saatlerce vakit geçirmek isteler sade eşyalar tercih etmelidir. Sade mobilyalar ile yaşam alanları kişilerin sıkılmayacağı ve enerjisi yüksek alanlar olacaktır.

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Sade Dekorasyonda Şıklık

Sade dekorasyonda şıklık yakalamak oldukça kolaydır. Kişiler sade bir dekorasyon yaptıkları zaman, oda daha ferah bir görünümde olacaktır. Sade dekorasyon kişilerin her zaman daha rahat hissetmesine olanak verir. Estetik ve şıklığı yakalamak abartısız seçimler ile daha kolay olacaktır.

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Kişiler sade seçimler yaptıklarında odada pozitif enerji yakalanacaktır. Eğer kişiler sade bir dekorasyon yapmak istiyor ise az eşya tercih etmelidir. Eşyalar genel olarak açık tonlarda tercih edilmelidir. Bu ortam genel olarak gelen kişilere olumlu enerji verecektir. Misafirler de bu ortam içerisinde huzurlu hissedecek ve rahat bir ortam oluşacaktır.

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Sade Dekorasyonda Olması Gerekenler

Sade dekorasyonda olması gerekenler arasında açık renkler yer alır. Kişiler odadaki büyük mobilyaları açık renk tercih etmelidir. Mobilyalarda ağır desenlerden ve kumaşlardan kaçınmak gereklidir. Düz ve sade renkteki kumaşlar ile birlikte sade bir oturma grubu tercih edilebilir. Halılarda da sade desenler kullanılmalı ve oturma grubu ile uyum sağlanmalıdır.

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Sade dekorasyon yaparken bütün oda soft renklerde seçilebilir. Soft renkler odada modern bir görünüm yakalanmasına da destek verecektir. Sehpa, yemek masası ve sandalye gibi ahşap ürünler de açık renk tercih edilebilir. Gold ve gümüş desenler sade dekorasyonda tercih edilmemelidir. Az ve küçük eşyalar ile birlikte sade görünüm elde edilebilir. Beyaz mumlar ve biblolar sade dekorasyonda önemli aksesuarlardır.

Galeri

Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin Sade Ev Dekorasyonu ÖnerileriPin

Oylayın post

Yorum yapın