Salon Tabloları

Salon tabloları dekorasyonun önemli parçalarındandır. Evdeki mobilyaları tamamlayan unsurların başında aksesuarlar geliyor. Salon tablolarıyla evinize farklı bir ambiyans kazandırabilirsiniz. Bu tür tablolar, dekoratif tablo olarak da geçmektedir.  aydınlatma sistemleri ve saatlerle de tamamlayabilirsiniz. Tablo çeşitleri geniş ürün yelpazesine sahiplerdir.

Salon TablolarıPin

Salon İçin Modern Tablolar

Salon için modern tablolar satın alarak evinizin dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip muhteşem tasarım bizlerin zevkine hitap ediyor. Çeşit çeşit model, renk ve tasarımları seçerken çok zorlanabilirsiniz. Salon tablo modellerimiz;

Salon TablolarıPinPin

  • 3d,
  • Çerçeveli,
  • Mdf,
  • Mdf şeklinde sıralayabiliriz.

Yukarıda sıraladığımız her bir seçeneğin kendine has tarzları var. Sizde tarzınıza uyan modeli evinize alabilirsiniz. Aynalı tablo modelleri de özellikle tüketiciler tarafından rağbet görüyor. Bu sektörün pandemiyle birlikte özellikle çok geliştiğini söyleyebiliriz. Tablo tasarımlarının her birinin farklı özellik ve kendine has gösterişe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tablo çeşitleri içerisinde aynı zamanda 3D modellerinin teknolojinin gelişimiyle beraber hayatımıza dahil olduğunu söyleyebiliriz. 3d modelleri hem kullanılan malzeme hem de görsellik açısından diğer modellerden ayrılıyorlar. 3 d salon tabloları, görsel anlamda diğer tablolardan çok farklıdırlar.

Salon TablolarıPinPin

Salon İçin Duvar Tabloları

dekorasyon ürünlerinde önemli yer tutuyor. Çeşitlilik bakımından salon tablolarını incelediğimizde geniş kategoriye sahiplerdir. Salon tabloları arz ve talep doğrultusunda çeşitlerinin arttığını söyleyebiliriz. 3D tablo modelleri derin görüntü yakalanması noktasında rol oynuyor. 3D modellerde derin görüntüler yakalarken aynı zamanda yağlı boya türleriyle de tablolara daha ağır görüntüler kazandırabilirsiniz. Yalnız tablo alırken evin diğer aksesuarlarını da unutmamak gerekiyor.

Salon TablolarıPinPin

Salon için duvar tabloları; evinizin halısıyla, mobilyasıyla vb. eşyalarla uyumlu olması gerekiyor. Tablo seçerken ilk önce nerede kullanacaksanız oranın genel havasını düşünmenizi öneriyoruz. Ayrıca duvar büyüklüğü gibi hususları da göz önünde bulundurmalısınız. Tablo dokusunun da salona uyum uymayacağınızı dikkate almalısınız. Tablodaki mürekkepten tutunda baskı tekniklerine kadar pek konuyu iyice irdelemelisiniz. Salon tabloları seçiminde özellikle evinizdeki eşyalarla kontrast uyum sağlayacak mı ona da bakınız. Yalnız duvarınızın büyüklüğünü mutlaka ön planda tutmanız gerekiyor.

Galeri

Salon TablolarıPinPin Salon TablolarıPinPin Salon TablolarıPinPin

Oylayın post

Yorum yapın