Siyah Yazmaya Hangi Renk Gider?

siyah yazmaya hangi renk gider? Özellikle siyah rengini seven ve yazmaları için de siyah renkli yazmaları tercih eden kadınlar, siyahın renksizliğinden ve sadeliğinden kurtularak çok daha canlı ve renkli bir yazmaya sahip olabilmek için, yazmaları için nasıl bir oya yaparak şık ve estetik bir yazmaya sahip olabileceklerini öğrenmek istemektedirler.

Siyah renkli yazmalar için siyaha uyum sağlayacak ve harika bir havaya bürüyecek pek çok renk bulunmakta, hatta pek çok rengin bir arada kullanılması da çok şık siyah yazmalara sahip olunmasını sağlamaktadır.

Özellikle siyah yazmanın üzerinde bir desen bulunuyorsa, bu desenin renk veya renkleri kullanılarak örülecek şık bir iğne oyası modeli ile harika bir görünüm elde edebilmek mümkün olurken, sade siyah renkli yazmalar için çeşitli renkler bir arada kullanılarak bir renk katılabilmektedir. Siyah yazmaya en iyi giden renkler arasında ise şunlar yer almaktadır;

 • Kırmızı
 • Sarı
 • Pembe
 • Mavi
 • Mor
 • Turuncu

Ve bu renklerin bazıları ile birlikte yapılmış bir kombinasyon kullanılabilmektedir.

Pin

Tek Renk Siyah Yazma Modelleri

Yazmalar için kişilerin zevkine uygun pek çok farklı model bulunurken, renk seçeneği bakımından da hemen hemen her renkte kişiler yazma bulabilmekte, ancak özellikle siyah renkli yazmalar ve bu renkteki yazma modelleri sıkça tercih edilmektedir.

Bu siyah renkli yazmalar çeşitli desenlerden oluşabildiği gibi yalnızca sade ve tek renkli olarak da bulunabilmekte ve pek çok kişi tek renk siyah yazma modelleri tercih etmektedir. Bu yazmalar tek renk olarak siyah oldukları için, özellikle bu yazmalara yapılacak iğne oyaları için tek renk sıralı iğne oyaları tercih edilmekte ancak siyah yazmaya renk katmak isteyen kişiler için çok renkli iğne oyası modelleri de oldukça güzel bir yazma görünümü oluşturmakta ve kişiler tarafından çok sevilmektedir.

Pin

Siyah Tek Renk Yazmaya İğne Oyası Modelleri

Siyah tek renk yazmaya iğne oyası modelleri arayan kişiler için, bu tür yazmalara çok yakışan harika iğne oyası modelleri bulunmakta, çok farklı desenler ile birlikte siyah tek renk yazmalar hem renkli hem de şık bir görünüme bürünebilmektedir.

Pin

Özellikle siyah tek renk yazmalar için en çok tercih edilen ve beğenilen iğne oyası modellerinin başında çiçek desenli oyalar gelirken, bunun yanı sıra çeşitli geometrik şekillerde oldukça tercih edilmektedir.

Genellikle de tek renk yazmalar için tek renk tek sıra modeller tercih edilirken, tek renk siyah yazmaya iğne oyası modelleri için örnek olarak şunları verebilmek mümkündür;

 • Kibrit Çöpü ile İğne Oyası
 • Tek Seferde Biten Sıralı İğne Oyası
 • Çatal İğneyle Motifli İğne Oyası
 • Kalpli İğne Oyası Videosu
 • Kalpli İğne Oyası
 • Çiçek Desenli İğne Oyası

Siyah Çiçekli Yazmaya İğne Oyası Modelleri

Pin

Siyah çiçekli yazmaya iğne oyası modelleri, bu tarz bir yazmaya sahip olan ve bu yazmayı harika bir iğne oyası ile süslemek isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Siyah renkli yazmalar için en çok tercih edilen desenlerden biri olan çiçek desenleri ile iğne oyasının uyumunun sağlanması önemlidir.

Bu tarz yazmalar için iğne oyası modellerinde genellikle yine çiçekli desenler tercih edilirken, bu iğne oyalarının rengi ise yine siyah yazmanın üzerinde yer alan çiçek desenlerinin renkleri ile aynı veya bu renklerle uyumlu olarak tercih edilmektedir.

Pin

İğne Oyası Renk Uyumu Tablosu

İğne oyası renk uyumu tablosu ile kişiler, iğne oyası için iplik rengi seçerken, sahip oldukları yazma rengi veya renklerine en uygun iplik renklerini görebilmekte ve bu sayeden doğru tercihi yaparak bütünüyle harika bir yazma estetiğine sahip olabilmektedir.

Pin

Bazı renklerin bazı renklerle uyumu ve birlikte görünümleri çok şık olduğu için, yazmalar için de iğne oyası renk seçimi önemli olmakta, yapılacak iğne oyası modeli ve deseni için kişiler bu tablodan yararlanabilmektedir.

Özellikle yün, iplik gibi ürünlerin satıldığı işletmelerde çoğunlukla kişilerin inceleyebilecekleri bir iğne oyası renk uyumu tablosu bulunmaktadır. Bu sayede de hem yazma rengi için hem de iğne oyasının kendi renkleri içerisinde bir uyuma sahip olabilmesi sağlanmaktadır.

Pin

Siyah Yazma Modelleri

Tesettürlü kadınlar için yazma modelleri oldukça önemli olurken, kadınlar örtü olarak güzel bir yazmaya sahip olmak istemektedir. Özellikle yazma için en çok tercih edilen renklerden biri olan siyah için de siyah yazma modelleri kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Pin

Siyah yazma modelleri için kişilerin tercih edebileceği modeller genellikle;

 • Tek renk
 • Çiçek desenli
 • Geometrik desenli
 • Çizgili

Olmaktadır.

Pin

Siyah Tülbent İğne Oyaları

Siyah tülbent kullanan veya çeyizlik olarak bir siyah tülbent bulunduran kişiler, siyah tülbent iğne oyaları ile birlikte bu örtüleri harika bir şekilde süsleyebilmektedir. Bunun için de pek çok farklı model bulunurken, hem tülbende hem de iğne oyasına uygun renklerde tercihler ile birlikte tek renk veya çok renkli çeşitli desenler ile siyah tülbentlere şık iğne oyaları yapılabilmektedir.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın

2