İçinizi Isıtacak Şömineli Ev Modelleri

En Şık Şömineli Ev Modelleri

Şömineli Ev ModelleriPin

Evlerin en güzel bölümlerinden birisi olan şömineli odalar için en şık şömineli ev modelleri yapılabilmektedir. Şömine olan alanların son derecede şık ve sıcak bir hale getirilmesi adına pek çok dekorasyon önerisi bulunmaktadır. Bu dekorasyon önerileri arasında romantik, şık, sade, modern ya da klasik olacak şekilde istenilen her tarzda ve her şekilde dekorasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Bu dekorasyonlar ile birlikte evlerin en sıcak köşesi olan şömine kısımları sıcak bir dekorasyon ile birlikte oldukça sıcak bir hale getirilebilmektedir. Bu dekorasyonlar ile birlikte sevilen kişilerle birlikte hoş zaman geçirmek ya da misafirleri ağırlamak şömine karşısında çok daha keyifli bir hale gelmektedir.

En İyi Şömineli Oda Dekorasyonları

Şömineli Ev ModelleriPin

Oldukça otantik ve şık görünmesinden dolayı tercih edilen şömineler için son derecede iyi şömineli oda dekorasyonu fikirleri bulunmaktadır. İsteyen herkes bu dekorasyon fikirleri ile birlikte son derecede şık ve güzel bir şekilde dekorasyonlar tamamlanabilmektedir. Yapılan dekorasyonlar ile birlikte şömineli alanlar çok daha sıcak ve samimi bir hale getirilebilmektedir. Bu dekorasyonlar yapılırken şömine ile ortamın birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Şömine başında romantik bir dekorasyon hazırlamak isteyen kişiler şömine karşısına tüylü bir minder ya da örtü atabilirler. Yine şömine etrafını da mumlar ile süsleyerek ortamın çok daha romantik ve şık bir hale gelmesini sağlayabilmektedir.

Şömineli Ev ModelleriPin

Birbirinden şık şömineli ev modelleri yapılırken öncelikli olarak ortamın nasıl dekore edilmesi gerektiği de son derecede önemli bir unsur olmaktadır. Bu noktada yapılacak olan dekorasyonda eğer rahatlık ve modern dokunuşlar ön planda tutulmak isteniyor ise şömine karşısına iki adet kanepe konulabilmektedir. Böylelikle de bu alanlarda kalabalık ve son derecede sıcak sohbetler edilebilmektedir. Yine daha klasik bir şömineli oda dekorasyonu için şömine karşısında yalnızca iki adet klasik bir tekli koltuğa yer verilebilir. Odanın arka kısımlarına da oturmak için geniş ve başka koltuklar konularak bu alanların son derecede klasik ve hoş bir şekilde dekore edilmeleri sağlanabilmektedir. Yapılacak olan dekorasyonlar ile ortam son derecede farklı hallere getirilebilmektedir.

Şömineli Ev ModelleriPin

Şömineli Ev ModelleriPin

Şömineli Ev ModelleriPin
Yüksek Tavanlı Evlerde En Çok Tercih Edilen Şömine Modeli
Şömineli Ev ModelleriPin
Mavi Tonlarında Şömineli Ev Modeli

Şömineli Ev ModelleriPin

Şömineli Ev ModelleriPin

Pin
Küçük Evler İçin Şömine Modeli
Şömineli Ev ModelleriPin
Beyaz Şömineli Ev Modeli

Pin

Oylayın post

Yorum yapın