Supla Modelleri

Supla modelleri ile beraber yemek masalarınızda daha ilgi çekici ve modern tasarımlarda masalar hazırlayabilirsiniz. Suplalar genellikle Amerikan servisinden gelmektedir. Özel yemeklerde kullanılırken günümüzde artık oldukça popüler olmaktadır. Hemen hemen her yemek masasında göz zevkinizi süsleyecek masalar hazırlayabilirsiniz.

Supla ModelleriPinPin

Supla kelimesi Fransızca olarak tabak altı anlamına gelir ve supla ile sofra adabı daha iyi hale gelebilecek. Servis için tabaklar alındığı zaman masanın üzeri ile beraber konukların önü boş görünmemesi için kullanılabilir ve bununla birlikte tabakların altına yemek döküldüğü zaman masa ile örtülerin kirlenmemesi için kullanılmaktadır. Supla takımı olarak veya tekli olarak satılan modellerde kişiler birçok yerden satın alabilirler.

Supla ModelleriPinPin

Renkli Supla Modelleri

Davet sofalarında vazgeçilmez aksesuarlardan olan renkli  modelleri sıklıkla tercih edilmektedir ve sofralara şık, zarif ve modern bir görsel katmaktadır. Supla modellerinin genel amacı sofralarda tabak altına konulmaktadır.  bakıldığında yemek sıralamasında yer alan aperatifler konusunda ana yemekler veya tatlı gibi yemeklerde supla modelleri kullanılabilir.

Supla ModelleriPinPin

Tabak anlamında gelen suplalar bakıldığı zaman sofralar için seçilen sofra düzeninin en büyük tamamlayıcıları olmaktadır. Supla modellerinde kumaşlar özel iplik dolulardan, metale oradan plastik ve tığ işine kadar birçok modelde olmaktadır. Sayısız olarak tasarlanan supla modellerinde dekorasyon ve konseptinize uyumlu olan modeller seçilebilir.

Supla ModelleriPin

Supla Nasıl Seçilir?

Supla seçilirken en öncelikli nokta yemek masası veya örtüsünün rengi olmaktadır. Değişik supla modelleri ile birlikte kontrast renklerde seçilebilir ve örtü, peçetelerle uyumlu olarak seçilebilmektedir. Genellikle metal renkli olan supla çeşitleri birçok konsept, stil, yemek takımı konusunda uyumlu olmaktadır.

Supla ModelleriPin

Örnek olarak beyaz bir yemek takımı ile birlikte, sapları altın renkli bir kaşık, çatal takımınız varsa gold, altın renkli supla çeşitlerini seçebilirsiniz. Bu sayede en güzel supla modelleri ile sofralarınızda daha iyi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kumaştan supla yapımı gibi tekniklerle birlikte modellerde kişiler kendileri de evlerde yapmaktadır. Özellikle sepet örme tarzında bulunan supla modelleri veya hasrı suplalar modern çalışma masaları için önerilen modeller de olmaktadır.

Galeri

Supla ModelleriPinPin Supla ModelleriPinPin Supla ModelleriPinPin

 

Oylayın post

Yorum yapın

1