Tahta Çubuklarla Yapılan Tasarımlar

Tahta Çubuklarla Yapılan Tasarımlar

Birçok insan, evde farklı tasarımlar yapmayı sever. Bu tasarımlar için kullanılabilecek oldukça fazla malzeme bulunmaktadır. Yapılacak ürün için uygun malzemelerin seçilmesi, tasarım zenginleşmesini sağlamaktadır. Pek çok kişinin tasarım yaparken kullandığı malzemelerden bir tanesi olan tahta çubuklar, oldukça farklı ürünlerin üretilebilmesini mümkün kılmaktadır. İşte tahta çubuklarla yapılan tasarımlar!

1.Kitap Ayracı

Tahta Çubuklarla Yapılan TasarımlarPin

Tahta çubuklar yardımı ile yapılacak olan tasarımlardan bir tanesi kitap ayracıdır. Tahta çubuklar boyanabilir, çubukların üzerine kumaş sarılabilir. Bu şekilde özellikle çocukların kullanabileceği kitap ayracı tasarlanabilir.

2.Kalemlik

Tahta Çubuklarla Yapılan TasarımlarPin

İnce tahta çubukların yan yana getirilerek yapıştırılması ile birlikte şık bir kalemlik yapılması mümkün. Kalemliği rengarenk boyamak mümkündür. Böylelikle ders çalışan bir öğrencinin çalışma masasına uygun bir kalemlik tasarlanmış olacaktır.

3.Duvar Süsü

Tahta Çubuklarla Yapılan TasarımlarPin

Tahta çubuklar ile duvar süsü yapımı oldukça kolaydır. Duvar süsünün üzerine yazı yazabilir ve çeşitli objelerle süsleyebilirsiniz. Süsleme kısmı tamamen tasarımcısının hayal dünyasına kalmış bir şey.

4.Takı Kutusu

Tahta Çubuklarla Yapılan TasarımlarPin

Birçok kadın, takılarını nerede muhafaza etmesi gerektiğine karar veremeyebilir. Bu nedenle takı kutusu olarak kullanabileceği bir kutu arar. Bu noktada tahta çubuklar, kadınların imdadına yetişir. Tahta çubuklar sayesinde yapılan takı kutusu hem şık hem de zarif bir görüntüye sahip olacaktır. Tahta çubuklardan yapılan takı kutusu, farklı renklerle boyanabilir. Öte yandan kutunun üzerine çeşitli süsler eklenip kişiselleştirilmiş bir kutu ortaya çıkabilir.

5.Defter

Defter, birçok kişinin ilgi duyduğu kırtasiye malzemelerinden bir tanesidir. Pek çok işleve sahip olan defterlerin kişiselleştirilmesi, kullanan kişinin mutluluk duymasını sağlayacaktır. Tahta çubuklar ile defter yapımı oldukça basittir. Defterin dış kabı tahta çubuklardan yapılarak içerisine sayfalar eklenebilir. Bu şekilde şık bir deftere ulaşmak mümkün olacaktır.

6.Raf

Ortamın şık görünmesini sağlayan raflar, tahta çubuklarla çok kolay bir şekilde üretilebilen eşyalardan bir tanesidir. İstenilen boyutlarda tahta çubuklardan oluşturulabilen raflar hem modern çizgilere sahip olacaktır hem de eski bir havaya sahip olacaktır.

Tahta çubuklarla yapılan tasarımlar, kişinin kendi zevkini ortaya çıkarabileceği ürünlerdir. Yukarıdaki tasarımlardan herhangi birini çok kısa sürede tahta çubuklar ile birlikte üretmeniz mümkün! Sprey boya ile kapı boyama hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tahta Çubuklarla Yapılan TasarımlarPin

Pin

Pin

Pin

Pin

Oylayın post

Yorum yapın

2