Tavan Modelleri

Tavan modelleri seçerken özellikle evinizin dekorasyonunu ön planda tutmanız gerekir. Çünkü tavan modelleri eşyaların rengiyle ve modeliyle uygun yapıda olmalıdır. Eğer mobilyalarınız çok klasik yapıdaysa tavan modelinizin de ona uygun olması gerekir. Ancak eşyalarınız daha spor ve şıksa buna uygun bir spor tavan yaptırmanız gerekir.

Tavan ModelleriPinPin

Asma tavanların yanında daha düz ve basit tavan seçenekleri de mevcuttur. Evin her yerinde aynı tavan sistemini ve modelini kullanmakta sakınca yoktur. Ancak birçok kişi yatak odası ve salonda daha farklı tercih etmeye başlamıştır. Günümüzde en trend  arasında özellikle asma tavanlar ve yuvarlak desenli tavanlar mevcuttur.

Tavan ModelleriPinPin

En Yeni Tavan Modelleri

En yeni tavan modelleri arasında özellikle ışıklı ve yuvarlak desenli  desenleri dikkat çekiyor. Tavanın daha dikkat çekmesi ve göz alıcı olması adına ışıklı sistemlerin tercih edildiğini görebiliriz. Özellikle salonda ve yatak odalarında farklı tasarımlarda ışıklı tavanlar kullanıldığına şahit oluyoruz.

Tavan ModelleriPinPin

arasında çizgili ve ışıklı  bu sene en çok kullanılanlar arasındadır. BU tavanlar hem oldukça modern hem de oldukça kullanışlı yapıdadır. Aynı zamanda bu tavanlar kullanışlıdır ve herhangi bir iz yapmaz. Tavan modeli seçerken ayrıca kolay temizlenebilir özellikle olmasına da dikkat edilmelidir.  arasında desenli ve dokumalı modeller de en beğenilenler arasındadır.

Tavan ModelleriPin

En Modern Tavan Modelleri

Tavan modellerine bakarak kendi evinize uygun bir tasarlamak mümkündür. En modern tavan modelleri arasında özellikle ışık sistemli ve desenli karşımıza çıkıyor. Bu  arasında kare desenler ve dikdörtgen şekiller yaygın olarak kullanılıyor. Desenli tavanların aksine birçok iş yerinde ve ofiste daha sade tavanlar tercih ediliyor.

Tavan ModelleriPin

Yatak odalarındaki tavanlar artık daha süslü ve göz alıcı bir hale getirilmeye çalışıyor. Özellikle yeni evlerde dekorasyon fikirleri arasında farklı yapıdaki dikkat çekiyor. Bu hem ışık sistemli hem de bu ışıklar renkli olacak şekilde ayarlanıyor. Aynı zamanda tavanda manzara resimleri ya da gökyüzü yansıması uygulanabilir.

Galeri

Tavan ModelleriPinPin Tavan ModelleriPinPin Tavan ModelleriPinPin

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın