Ters Tavan Modelleri

Ters tavan modelleri farklı şekillerde ve renklerde  karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günümüzde yeni ev dekorasyonlarında özellikle tavana daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Tavana verilen önem dahilinde de tavanların ters şeklinde olması görülebilir. Ters ve ışıklı tavanlar en sık tercih edilen tavan modelleri arasında yer alıyor.

Ters Tavan ModelleriPinPin

Bu tavan modellerinin çok sık karşımıza çıkması artık mümkündür. Ofislerde de karşımıza çıkan ters tavan modelleri, birçok iş yeri ve işletmede de kullanılabiliyor. Ters tavan modelleri arasında özellikle ışıklı ve desenli tavanlar tercih ediliyor. Bu tavan modellerinin yaygın olarak kullanılması da birçok dekorasyoncunun yönlendirmesiyle başlamıştır.

Ters Tavan ModelleriPinPin

En Yeni Tavan Modelleri

En yeni tavan modelleri arasında özellikle desenli ve ışıklı tavan çeşitlerini görmek mümkündür. Günümüzde tavan modellerinin artış göstermesiyle beraber tavan çeşitlerinde farklılıklara gidilmiştir. Daha yaratıcı ve güzel tavan modelleri ortaya çıkmaya başladığından birçok yerde farklı tavan görebiliriz. Tavan modelleri arasında özellikle tavanların daha şık durması ve sadeliğe başvurulmuştur. Ancak dikkat çeken modellerden hoşlananlar için ışıklı ve farklı motifli tavanlar da üretilmiştir.

Ters Tavan ModelleriPin

Tavan modelleri arasında her kişinin evine ve kendi tarzına uygun modeller üretilmeye başlanmıştır. Artık tavanların daha göz alıcı ve klasiklikten uzak tutulmaya çalışıldığı görülür. Bu sayede tavanlar eşyalarla uyum içinde olmaya başlamış ve eşyalarla bütünleşmiştir.

Ters Tavan ModelleriPin

Tavan Modelleri

Yeni eve taşınanlar ya da evinin dekorasyonunu değiştirenler tavan modelleri hakkında bilgi almak istiyor. En yeni tavan modelleri arasında özellikle farklı yansımalı ve gökyüzü desenli tavanlar bulunur. Bunların yanında çocuk odalarına da daha çok çizgi film desenli motifler kullanılmaya başlanmıştır. Kısacası tavanların nasıl şekilde ve modelde olduğu daha çok hangi odada bulunduğuna göre değişir. Salondaki tavanlar daha sade ve klasik yapıdayken yatak odalarında daha özel desenli tavanlar kullanılır. Günümüzde özellikle ayna yansımalı asma tavanlar oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bunların yanında banyolarda da farklı yansımalı ve bulut desenli tavanlar bulunur. Ayrıca özellikle kız çocuk odalarında tavanda kalpli desenler ve pembe tonların ağırlıkta olduğunu görmek mümkündür.

Galeri

Ters Tavan ModelleriPinPin Ters Tavan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın