Tezgâh Arası Fayans

Tezgah arası fayans modelleri bakıldığı zaman mutfakların en önemli yapı ögelerinden olan fayanslardır ve bununla beraber modern tasarımları bakıldığı zaman minimal tasarımları ile beraber öne çıkan mutfak ara seramik modelleri konusunda parlak veya mat yüzeyleriyle beraber zengin renk desen seçenekleri ile mutfak dekorasyonları zenginleştirilebilmektedir. Modern çizgileri ile eşsiz tasarımlarla buluşturan tezgah arası seramik koleksiyonları ile mutfağınızı tarzınıza göre dekore edebileceksiniz. Suya ve aynı zamanda darbelere dayanıklı olarak üretilen materyallerle beraber mermer, granit gibi doğal taş görünümüne sahip olan mutfak arası seramik modellerinde dekorasyonun en dikkat çekici ögesi olmaktadır.

Tezgâh Arası FayansPinPin

Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri

 bakıldığı zaman özellikle beton görünümü veren antrasit tarzında sade renkli olan fayanslarda daha minimal bir mutfak dekorasyonu sağlanabilir. Tezgah aralarında ürünlerin özgün çizgileri konusunda mekan üzerinde oluşturduğu göz alıcı harmoni ile mutfakta geçirilen vakit daha keyifli olabilmektedir. Farklı mutfak ölçülerine göre tasarlanan mutfak seramik çeşitlerinde kare, dikdörtgen veya farklı mozaik formlarda sunulmaktadır. Mutfak tezgah arası modelleri konusunda minimal yaşam alanlarında tek renk karolar, uygun düz modellerle beraber daha ferah bir ortam yaratmanıza olanak sağlamaktadır.

Tezgâh Arası FayansPinPin

Mutfak Tezgah Arası Fayans Nasıl Seçilir?

Mutfak kısmında kullanılan modellerinde beşgen, üçgen, daire ile beraber altıgen tarzında geometrik şekillerle beraber zenginleştirilen modellerde mutfak dekorasyonlarında hareket katmayı sağlar. Mutfak tezgah arası fayanslarda minimal tasarımları ve mükemmel renk uyumu ile sade şıklık sağlanabilmektedir.

Tezgâh Arası FayansPinPin

Mutfak tezgah arasında beyazın ışıltısını yansıtmak isteyenlerde özellikle yalın modellerde yer alan koleksiyonlarda daha aydınlık, ferah bir ortam sağlanabilir. Yumuşak tonlar, mat doku ile pastel renkli olan mutfak arası fayanslar seçilmektedir. Natürel tonlarda dikdörtgen veya kare gibi şekillerde modern alanlara doğal bir doku kazandırmaktadır.

Tezgâh Arası FayansPin

Tezgah Arası Fayans Fiyatları

fiyatları bakıldığında yaşam alanlarına renk katan bu modellerin fiyatları alınacak olan modele göre farklı olabilmektedir. Tezgah arası fayans fiyatları konusunda dinamik tasarımlı olan pembe, yeşil, kırmızı veya daha modern çizgilere sahip fayanslar farklı fiyatlarda bulunabilir.

Galeri

Tezgâh Arası FayansPinPin Tezgâh Arası FayansPinPin Tezgâh Arası FayansPinPin

 

Oylayın post

Yorum yapın