Tiny House Fiyat

Tiny house fiyat, minimal alanlardan hoşlanan ve bu nedenle tiny isimli bu ev modellerinden satın almak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Normal evlerden oldukça küçük olan ve neredeyse 2 kişinin dahi zor yaşayabileceği bu ev modellerine her geçen gün talep artmaktadır. Hal böyle olunca modellerine ve boyutlarına göre fiyat skalası düzenlenmektedir. Tiny house satın almayı düşünüyorsanız aşağıda yer alan ölçü ve fiyat bilgilerine göz atmanızda fayda olacaktır.

Tiny House FiyatPinPin

  • 7 metre uzunluğunda, 4 metre yüksekliğinde ve 2.55 cm genişliğinde: 20 bin Euro
  • 6 metre uzunluğunda, 4 metre yüksekliğinde ve 2.55 cm genişliğinde: 18 bin Euro
  • 8 metre uzunluğunda, 4 metre yüksekliğinde ve 2.55 cm genişliğinde: 32 bin Euro

Tiny House FiyatPinPin

Tiny House Nedir?

Yukarıda örnek ölçüleri verilen bu ev modeli hakkında tiny house nedir sorusu, genel bilgi almak adına incelenen başlıklar arasında yer almaktadır. Oldukça küçük olan ancak buna rağmen pek çok kullanışlı alan barındıran bu ev modeli, genellikle tatil amaçlı tercih edilmektedir. Minimal dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız tiny ev modelleri tam size göre olacaktır. Pek çok dekorasyon tarzında yapılmış olan ve dışı genellikle ahşap olan bu ev modelleri, taşınabilir özellikte olması sayesinde kullanışlı olduğunu kanıtlamaktadır. Bir veya iki kişi için oldukça rahat olabilecek bu ev modelinde rahatlıkla yaşamanız mümkündür. Ancak dar alanlardan hoşlanmıyorsanız bunun yerine daha farklı evler tercih etmeniz gerekmektedir.

Tiny House FiyatPinPin

Tiny House Dekorasyonu Nasıldır?

Tiny house satılık ilanlarına bakmadan önce satın almak istediğiniz evin modeline ve dekorasyonlarına göz atmanız gerekmektedir. Bu tarzdaki evlere bakıldığında genelde içerden iki katlı oldukları dikkat çekmektedir. Üst katta yatak odası olarak adlandırılan bir alanın olması dışında değerlendirilebilecek farklı bir alan bulunmamaktadır.

Tiny House FiyatPin

Alt kısımda ise banyo, mutfak ve oturma odası görmek mümkündür. Mutfak, küçük gibi görünse de pek çok gizli kullanım alanı olduğu fark edilmektedir. Örneğin bu evlerde merdivenlerin çekmece, duvarların ise masaya dönüşmesi muhtemeldir. Siz de bu tarz minimalist detaylardan hoşlanıyorsanız tiny ev modellerine bakabilir ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Galeri

Tiny House FiyatPinPin Tiny House FiyatPinPin Tiny House FiyatPinPin

Oylayın post

Yorum yapın