Ünlülerin Ev Dekorasyonu

Hepimizin izlediği TV programları sunucuları beğendiğimiz oyuncu ya da bir şarkıcının özel hayatları insanların merak konusudur. Peki, ünlülerin ev dekorasyonu nasıl diye merak ettiniz mi? Gündemde en çok merak edilen konulardan biri de ev dekorasyonları oluyor. Özelliklede ünlülerin ne yedikleri nerelere gittikleri nasıl bir evde yaşadıkları kendi hayatlarımızdan daha çok dikkat çekmektedir. Sizler içinde ünlülerin şahane ev dekorasyonlarını derledik. Birçok ünlü daha naif, sade, renkli objeler ve konforu ön planda tutulduğu ev dekorasyonunu ön planda tutmaktadır. Bunun dışında vizon renklerin hâkim olduğu ve canlı renklerle aksesuar uyumlu bir görünümü benimsemektedir. Merak ettiğiniz ünlülerin ev dekorasyonunu gelin inceleyelim;

Hangi Ünlü evini nasıl dekore etmiştir?

Ünlülerin ev dekorasyonu hakkında ilk söylenecek şey gösteriştir. Birçok ünlü kazançlarını evlerine yansıtmaktan çekinmez. Yaşadıkları gösterişli hayatı evlerinin her köşesinde hissedilmektedir. Ekranlardan tanıdığımız bazı ünlülerin evlerinden bahsedelim.

1. Gürgen öz

Ünlülerin Ev DekorasyonuPin

Renkli karakteriyle dikkat çeken bir ünlüdür. Ev dekorasyonunda stili kişiliğini yansıttığı için renkli ve retro tarzı bir ev düzeni vardır.

2. Deniz çakır

Ünlülerin Ev DekorasyonuPin

Evini modern tarzda döşenmiştir. Sade cansız renkleri tasrif etmektedir. Beyaz gri tonlarına rahatlayabilirsiniz.  Ev dekorasyonuna mistik aksesuarlarıyla evinin loşluğuyla göz doldurmaktadır.

Pin

3. Selin ciğerci

Ünlülerin Ev DekorasyonuPin

Selin ciğerci kadınların ilgisini çeken asil bir kadındır. Gündemden asla düşmeyen birisidir. Evinin dekorasyonunda koyu renkli eşyaları tercih etmiştir. Düzen ve uyum içerisinde olduğunu görebilirsiniz. Ev dekorasyonu konusunda gayet başarı sergilemiştir. Koyu renkler arasında parıltılar dikkat çekicidir. Dekorasyon özelliklerini incelediğinde birçok fikir sahibi olabilirsiniz.

4. Demet Akalın / Okan Kurt

Ünlülerin Ev DekorasyonuPin

Müziğin kraliçesi olarak da bilinen demet Akal’ının ev dekorasyonu gündemde merak konusu olmuştur. Şatafatı çok seven ve renkli kişiliğiyle de ev dekorasyonunda altın rengi ağır basmaktadır koyu tonları görme olasılığınız muhtemel. Yer yer renkli dekorasyonuyla ihtişamlı evinine tonlamalar yapmıştır.

Pin

Kimi zaman merakla takip ettiğin, ilgiyle izlediğin, hayranı olduğun ünlülerinin her detayını bilmek isteriz. Eğer onlarla bir ortak özelliğinizi yakaladıysanız bu sizin için daha ilgi çekici olur. Bu noktada ünlülerin ev dekorasyonu daha çok dikkatinizi çeker ve bu sayede evinizi tıpkı onlar gibi evinizi benzer hale getirirsiniz.  Bazı dünyaca ünlüler ise sahil evi ya da tam tersi yoğunluktan uzaklaşmak isteyip doğa ile baş başa kalmayı tercih eder. Örneğin Jason Statham’ın minimal lüks evi doğayla bütünleşmiş şekilde tasarlanmış ev dekorasyonuna sahiptir. Beyaz aşığı olan ünlüler ise evinin her köşesini beyaz tonlarıyla kaplamıştır. Beyazın uyumuna ve kusursuz görünüme sahip olan Kim Kardashian’ın evi çok tartışılmıştır fakat renkler ve zevkler bu konuda devreye girdi. Minimal yaşamıyla ev düzenini oluşturmuştur. Klasik tablo modellerini inceleyebilirsiniz.

Oylayın post

Yorum yapın