Veranda Modelleri

Veranda modelleri evlerinin bahçelerinde rahat ve şık bir oturma alanı oluşturmak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Bu alanların son derecede şık ve etkileyici dekorasyonları bulunuyor. Böylelikle de insanlar bu şık ve rahat olan ortamlar içerisinde bir hayli keyifli zaman geçirme imkanını elde ediyor.

Veranda ModelleriPinPin

Genellikle de bahçeli evleri bulunan kişiler, evlerinin bir köşesinde veranda alanı oluşturmayı tercih ediyor. Hem şık hem de rahat bir biçimde dekore edilen bu alanlar içerisinde bir hayli keyifli zaman geçirmek de mümkün oluyor. Dış mekanda üstü kapalı ve rahat bir şekilde dekore edilen bu oturma alanlarında insanlar bir hayli keyifli zaman geçirebiliyorlar.

Veranda ModelleriPinPin

Kapalı Veranda Modelleri

Kapalı veranda modelleri ile birlikte insanlar evlerinde zaman geçirmekten çok daha fazla keyif alıyorlar. Hem dışarısı hem de içerisi gibi bir hava katan kapalı  ile birlikte insanlar oldukça keyifli dinlenme zamanları geçirebiliyorlar. Bu alanlar genellikle tamamı camdan olacak bir biçimde yapılıyor. Özellikle de renkli ışıklandırmalar ile süslendikleri zaman bir hayli keyifli ortamlar meydana geliyor.

Veranda ModelleriPinPin

Bu alanların dekorasyonları yapılırken özellikle de puf ve rahat koltuk gibi oturma eşyalarına yer veriliyor. Aynı zamanda ufak bir masa ya da sehpa gibi eşyalar da ekleniyor. Yine biri birinden şık olan dekor ürünleri ve çiçekler ile birlikte bu alanlar çok daha keyifli hale getiriliyor.

Veranda ModelleriPin

Balkon Veranda Modelleri

Balkon veranda modelleri müstakil evlerde evin en dış kısmına eklenen bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar balkon şeklinde bir veranda modeli oluşturmak istedikleri zaman genellikle yanları açık ya da kapalı cam şeklinde olan modelleri tercih ediyor. Böylelikle de bu alanlar içerisinde bir hayli keyifli zaman geçirme imkanını elde ediyorlar.

Veranda ModelleriPin

Bu tip  özellikle de evin giriş kısımlarında yer alıyor. Evin en giriş kısmında balkon şeklinde yer alan ile birlikte oldukça keyifli zaman geçirmek mümkün hale geliyor. İsteyen herkes bu alanları kendi zevklerine ve tarzlarına en uygun olacak biçimde dekore ederek güzelleştiriyor.

Galeri

Veranda ModelleriPinPin Veranda ModelleriPinPin Veranda ModelleriPinPin

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın