Vinil Kaplı Asma Tavan Modelleri

Vinil kaplı asma tavan modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen tavan modelleri arasında yer alıyor. Günümüzde dekorasyonlarda en çok önem verilen alanlardan bir tanesi tavandır. Tavan modelleri arasında da popüler olan asma tavan şekilleridir. Vinil kaplı asma tavan modelleri arasında en yaygın kullanılanlar karolam düz beyazdır. Bunun yanında karolam beyaz küre de en yaygın vinil kaplılardan bir tanesidir. Bu kaplamaların boyları ve enleri tavanınızın ölçülerine göre değişim gösterecektir. Karolam küre gri ve taş yünü de çok şık ve farklı duran asma tavan modelleri arasında yer alıyor. Bunların vinil kaplı olması tavanın daha göz alıcı olmasını ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Vinil Kaplı Asma Tavan ModelleriPinPin

Vinil Kaplı Asma Tavan Nedir?

Birçok dekorasyon mağazasında karşımıza çıkan vinil kaplı asma tavan hem daha şık hem de daha kullanışlı olan bir modeldir. Farklı renkte ve farklı desenlerde olabilen bu asma tavan modelleri değişebiliyor. Kendi zevkinizi ön planda tutarak vinil kaplı asma tavan belirleyebilirsiniz. Tavanınızın şık durması ve göz alıcı olması odanın havasını değiştirecektir. Odanızın daha farklı ve şık bir havada olmasını istiyorsanız tavanı göz alıcı yapabilirsiniz. Tavanın dikkat çekmesi için mobilyalarınızı daha sade desenli ve daha açık tonlarda tercih edebilirsiniz. Örneğin taşyünü desenli bir vinil kaplı asma tavan varsa mobilyalarınız da siyah tonlarda olabilir. Böylece hem bir bütünlük elde eder hem de ortamın ahenk içerisinde olmasını sağlarsınız.

Vinil Kaplı Asma Tavan ModelleriPinPin

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Asma tavan çeşitleri kendi içinde oldukça kapsamlıdır ve herkesin zevkine uygun şekilde çeşitlendirilmiştir. Vinil kaplı asma tavan tercih ederken bu tavanın kullanışlı olmasına özen gösterin. Çok fazla toz tutan ve kiri belli eden vinil kaplı asma tavanlar, işinizi zorlaştırabilir. Temizlemesi zor olan asma tavanlar kullanışlı olmaz ve odanız şık gözükmez. Akustik alçılevhadan oluşan vinil kaplı asma tavanlar oldukça dikkat çekicidir ancak genelde iş yerleri için uygundur. Delikli delikli olan bu model daha çok ortak kullanım yerlerinde kullanılır. Okul ve iş yerlerinde en sık tercih edilen tavan modellerindendir.

Galeri

Vinil Kaplı Asma Tavan ModelleriPin Vinil Kaplı Asma Tavan ModelleriPinPin Vinil Kaplı Asma Tavan ModelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın