Bu Senenin Moda Renkleri Belli Oldu ! Yeni Ev Boya Renkleri

Yeni ev boya renkleri kararı vermek kişiler için oldukça zordur. Her odanın farklı renklerde olması ancak uyum sağlanması zor bir işlemdir. Bu nedenle kişiler genellikle iç mimara ihtiyaçları olduğunu düşünürler. Ancak basit kararlarlar ile de bu zahmetli seçim, kolay bir hal alabilir. Odalardaki renk uyumları oldukça önemlidir ve seçimlerin mobilyalar ile uyumlu olması gereklidir. Mobilyalarda öne çıkan renkler duvarda seçilerek, güzel bir uyum şekilde dekorasyon işlemine başlanabilir. Bunun için kişiler öncelikle odaya hakim olmasını istedikleri rengi seçmelidir. Son zamanlarda moda olan renkler de ele alınarak doğru bir seçim yapılabilir. Moda olan renklerde mobilya ve duvar boyası çeşitliliği kişiler için daha rahat bir seçim olacaktır.

Pin

Yeşil Duvar Boyası

Yeni ev boya renkleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi de yeşildir. Yeşil doğa ile uyumu çağrıştırır ve doğal bir hava katar. Ancak doğallığı simgeleyen bu renk ile klasik bir ev ortamı yaratmak oldukça zordur. Bu nedenle spor olarak dekorasyon yapmak isteyen kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Stresli bir çalışma ortamı bulunan kişiler için sinirlerin yatıştırılmasını ve insanların uyum sağlamasını destekleyecektir. Özellikle çalışmalarını evden yürüten kişiler için tercih edilebilir. Huzur ve güveni temsil ettiği için de bebeklerin bulunduğu alanlarda sakinliği sağlar.

Yeni Ev Boya Renkleri

Pin

Pembe Duvar Boyası

Pembe genellikle sevgiyi temsil ettiği için sıcak bir ortam yakalamak isteyen kişilerin tercihidir. Özellikle soft olarak kullanılan pembe, bulunduğu odayı daha canlı bir hale getirecektir. Bu nedenle genç kişilerin ağırlıklı seçimi olarak yer alır.

Pin

 

Sarı Duvar Boyası

Yeni ev boya renkleri seçiminde revaçta olan renklerden birisi de sarıdır. Kesinlikle kullanıldığı alanda dikkat çeken bir etkisi bulunur ve kişilerin dikkatini daha da arttırır. Mutluluk verme eğilimi bulunan bu renk aynı zamanda uyarıcı bir etkidedir. Bu nedenle ders çalışılan bir oda içinde genellikle tercih edilen renktir. Kas sistemini ve metabolizmayı da önemli bir şekilde etkiler. Bu sebeple mutfak ya da spor odası gibi alanlar için de seçilebilir.

 

PinPin

Pin Pin Pin

Yeni ev boya renkleriPin

Pin

Oylayın post

Yorum yapın