Yeşille Uyumlu Renkler

Yeşille uyumlu renkler incelenirken akla gelen her renk ilk sırada yerini alır. Açık yeşil ile uyumlu renkler de aynı renklerden meydana gelir. Bu renkler daha çok;

Yeşille Uyumlu RenklerPinPin

 1. Sarı
 2. Kahverengi
 3. Siyah
 4. Beyaz
 5. Somon
 6. Pembe
 7. Mor
 8. Krem rengi
 9. Nüde
 10. Beyaz
 11. Somon rengi
 12. Gri
 13. Açık gümüş gri gibi akla gelen her renk yer alır.

Yeşil adeta siyah gibi her rengi kaldıran bir renktir.

Yeşille Uyumlu RenklerPinPin

Koyu Yeşil Dekorasyona Hangi Renk Gider?

Koyu yeşil dekorasyona hangi renk gider kısmında genel olarak inceleme yapılacak olduğu zaman açık olan renkler ilk sırada yerini alır. Bu renklerin neler olduğuna bakılacak olduğu zaman;

 1. Nüde
 2. Siyah
 3. Beyaz
 4. Pudra
 5. Gri
 6. Sarı
 7. Somon rengi olarak yerini alır.

Yeşille Uyumlu RenklerPinPin

Koyu yeşil ile uyumlu renkler kısmında yukarıda yer alan tüm renkler uyumlu olur. Bu renkler ile dekore edilen her alan adeta göz doldurucu bir şekilde oluşacaktır.

Yeşille Uyumlu RenklerPin

Petrol Yeşili Hangi Renk İle Uyumlu?

Petrol yeşili hangi renk ile uyumlu kısmında birçok renk gözlenir. Daha çok sadelikten yana olanlar krem rengi ile beyazı tercih edebilecekleri gibi pudra pembesini de tercih edebilir. Fakat koyu olan renklerden genel anlamda uzak kalmak gerekir. Aksi halde boğucu bir hal oluşmasına neden olur. Su yeşili ile uyumlu renkler kısmında hem açık olan hem de koyu olan tüm renkler gözlenir. Su yeşili istenilen her renk ile dekore edilebilir.

Yeşille Uyumlu RenklerPin

Çağla Yeşili İle Hangi Renk Uyar?

Çağla yeşili ile hangi renk uyar sorusu dekorasyon sırasında merak edilen konulardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Çağla yeşiline genel olarak uyan renkler arasında ilk sırada krem rengi ile beraber siyah gözlenir. Her ne kadar açık tüm renkler ile yakışıyor olsa bile daha çok öne çıkan renk krem rengi olarak biliniyor. Haki yeşil ile uyumlu renkler kısmında tüm zıt renkler yakışır. Özellikle taba ve turuncu ile uyumu herkesi mest eder.

Galeri

Yeşille Uyumlu RenklerPinPin Yeşille Uyumlu RenklerPinPin Yeşille Uyumlu RenklerPinPin

Oylayın post

Yorum yapın