Yıla Damgasını Vuran Ayakkabılık Modelleri

Evlerimizde ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden birisi olan ve yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleri pek çok çeşidi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Günümüzde binaların tasarımını nedeniyle ayakkabılıklar dış mekan yerine daha çok evlerde konumlandırılıyor. Bu nedenle evdeki tasarımı tamamlayacak şıklıkta ayakkabılık modelleri öne çıkıyor. Yıla damgasını vuran ayakkabılık modellerinin bu tasarımlardan oluştuğu görülebilir. yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleri

yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin

Öncelikle konumlandıracağınız alanın genişliği ve istediğiniz ayakkabıların boyutu ilk dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi oluyor. Günümüzde daha çok dar yaşam alanlarında işlevsel ürünler kullanılmak istendiği için senenin modası daha küçük çaplı ayakkabılık modelleri olarak öne çıkıyor.

yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin

Küçük Evler İçin Ayakkabılık

Küçük evler için ayakkabılık modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Öncelikle kısıtlı alanlarda geniş bir iç Hacım sağlayan çekmeceli ve raylı modeller sıklıkla satın alınıyor. Bunun yanı sıra küçük bir dolap izlenimi veren ve içerisinde rafların bulunduğu ayakkabılık modelleri de çok revaçta.  Son senelerde en çok dikkat çeken ve bu senede kullanımı yoğun olan ürünlerden bir diğeri de oldukça mimari tasarımlara sahip ayakkabı modelleri oluyor. Herhangi bir kapak ve dolap olmaksızın sadece raflardan oluşan ahşap ve demir benzeri ürünlerle meydana getirilen ayakkabılıklar hem şık ve kullanışlı hem de dar alanda etkili sonuç sunuyor.

yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin

Son dönemlerde özellikle doğala dönüş söz konusu olduğu için ahşap modeller ön plana çıkıyor. Bazı ahşap tasarımlar üzerine tablo benzeri resim uygulamalarının yapıldığı görülebilir. Evlerin tasarımına bağlı olarak minimalist, retro ya da klasik çizgilere sahip tasarımlar bulunuyor. Özellikle küçük alanlarda etkin şekilde ayakkabılık kullanımı sınav bol raflı ürünler tercih ediliyor. Çok büyük ve hantal yer kaplayan tasarımlar bu sene pek de rağbet görmeyen ürünler arasında.

yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPin

Duvara Monte Ayakkabılık

Duvara monte ayakkabılık çeşitleri özellikle yine yerden kazanmak ve aktif bir alan oluşturabilmek için tercih ediliyor. Seneye damgasını vuran bir diğer model olarak duvara monte tasarımlar dikkat çekiyor. Özellikle çok büyük ve ağır olmayan ayakkabılık modellerinden oluşan duvara monte tasarımlar hem temizliği hem de kullanımı kolaylaştırıyor.

Galeri

yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin yıla damgasını vuran ayakkabılık modelleriPinPin

Oylayın post

Yorum yapın